Android Cihazlarda Ücretsiz Haftalık Oyunlar

0
112
Android Cihazlarda Ücretsiz Haftalık Oyunlar
Android Cihazlarda Ücretsiz Haftalık Oyunlar

Android cihaz sahiplerinin beklediği ücretsiz oyun duyuruları yapıldı. Tüm Android işletim sistemine sahip cihazlardan Google Play aracılığıyla indirebileceğiniz haftalık ücretsiz oyunlara aşağıda erişebilir, her birinin hikayesi hakkında kısaca bilgi edinebilirsiniz.

9 Oyunun Ücretsiz Olduğu Duyuruldu

Düşük yer kaplayan oyunların ücretsiz olması, oyuncular tarafından tüm ücretsiz oyunların denenmesini sağlayacak bir haftayı ortaya çıkardı.

  • Lego Tower; Bu oyunda size ait olan gökdeleni geliştirerek yeni müzeler, spor salonları, evler, restoranlar inşa ederek para kazanmaya çalışıyorsunuz.
  • Heroic – Magic Duel; Sihirli güçlere sahip birbirinden farklı karakterlerin yer aldığı oyunda PvP modunda binlerce oyuncuya karşı savaşın.
  • Chess Rush; Milyonlarca kişiyi kasıp kavurmayı başaran Auto Chess oyunundaki mantıkla aynı şekilde 8 kişinin mücadele ettiği, sıralı PvP modunda 50 karakterle galibiyete ulaşın.

Ücretsiz Popüler Android Oyunlar

Ücretsiz popüler oyunların satın alınması gerekmediği gibi, ücretsiz olarak indirilebilen sürenin sona ermesi halinde ekstra bir ödeme yapılmasıyla ilgili zorunluluk da bulunmuyor.

  • Teppen; Kendi kahramanınızı yöneterek savaşı kazanmayı hedefleyin. Kart oyunu olarak tasarlanan Teppen’de rakiplerinize karşı çıkabilmek için gerekli kart kombinasyonunu düzenleyin.
  • Wonderpants:Rocky Rumble; Wonderpants’ın çalınmasından dolayı yaşanan buhranın ortadan kaldırılabilmesi için Pebble’a yardım edin ve Makas İmparatorluğu’ndan geri alın.
  • Walk Master; Yürümenin bugüne kadar hiç daha zor olduğu bir oyun olmamıştı. Orman, çiftlik ve daha pek çok ortamda yürümeniz gerekiyor fakat önce yürümeyi öğrenin.

Kampanya Bir Hafta Devam Edecek

  • Alchemy War:Clash of Magic; Kendi klanınızı ve imparatorluğunuzu kurarak çok sayıda krallığa karşı savaş verin.
  • Brave Conquest; İstediğiniz şekilde yönetebildiğiniz krallıkta düşmanlarınıza saldırın ve onların saldırılarına karşı her şeyinizi savunun.
  • Something Eerie; Bünyesinde 6 farklı senaryoya yer verilen oyunda tamamen karar mekanizmasını çocuklar yönetecek. Bu durum da her an hikayenin hiç beklenmedik yerlere gidebilir olmasına yol açıyor.

Tüm oyunlar için Android işletim sistemi bulunan cihazlarınızdan hiçbir ücret ödemeden indirme işlemlerini başlatabilirsiniz. Oyunların her biri kendi hikayelerini oldukça başarılı bir şekilde yansıtarak, oyuncuları hikayenin içine çekiyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here