Fast And Furious: Crossroads Resmi Olarak Duyuruldu

0
51

Sinemada gişe rakamlarıyla öne çıkan Hızlı ve Öfkeli filminin oyunu Fast And Furious: Crossroads resmi olarak duyuruldu.

Geçtiğimiz günlerde yapılan The Game Awards 2019 etkinliğinde pek çok bilgi kamuoyu ile paylaşıldı. PlayStation 5’in çıkış oyunu Godfall’ın yanı sıra yeni konsol Xbox Series X’e kadar bilgi edinme şansını yakalayan kullanıcılar, ayrıca Hızlı ve Öfkeli’nin oyun hale getirildiği müjdesini de aldılar.

The Game Awards 2019 etkinliğinde sahneye çıkan Hızlı ve Öfkeli oyuncuları Michelle Rodriguez ile Vin Diesel, kullanıcılara müjdeli haberi verdi. Oyuncular tarafından yapılan duyuruyla birlikte Fast And Furious: Crossroads ‘un PC, PS4 ve Xbox One için hazırlandığı aktarıldı. Ayrıca Fast And Furious: Crossroads, araç-soygun aksiyon oyunu olarak tasarlanmış durumda. İlerleyen günlerde oyun ile ilgili daha çarpıcı açıklamaların yapılacağı belirtiliyor.

Project Cars ile hafızalara kazınan ünlü oyun yapımcısı Slightly Mad Studios’un üstlendiği Fast And Furious: Crossroads, 2020 yılının Mayıs ayında piyasaya sürülecek. Ancak oyun ile alakalı henüz çok fazla detay bulunmuyor. Bilinen tek şey, oyunun yayıncılığını Japon Bandai NamCo’nun yapacağı.

Henüz oyunla ilgili kesin bilgiler elde edilmese de bazı iddialar kullanıcıları heyecanlandırmaya yetiyor. Asya’da yayılan haberlere göre oyuncular araçları patlayıcı dolu bir arazide kullanacak ve dikkatli olmaya çalışacaklar. Bunun yanı sıra Japonya merkezli oyun yayıncısı Namco’nun basın bülteninde oyunun “fantastik yerlilerin sokaklarından uluslararası casusluğun kirli dünyasına yolculuk yaparak kendinizi, hızlı soyguncular ve dublörler arasında bulacaksınız” şeklinde tanımlandığını söylemek mümkün.

Geliştirmeler Sürüyor

Hikayesi neredeyse tamamlanmış olan oyunda teknik işlemler gerçekleştirilirken geliştirmelerin hala sürdüğü iddia ediliyor. Şablon olarak hazır olan Fast And Furious: Crossroads, pek çok kullanıcıdan olumlu geri dönüş alabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here