Forza Horizon 4 Yeni Battle Royal Moduyla Oyun Severlerin Karşısına Çıkıyor

0
51

Forza Horizon 4 oyununa size farklı anlar yaşatacak bir mod geliyor. “The Eliminator” şeklinde adlandırılan bu mod, oyuna bir nevi battle royal türünü getirmiş oluyor. Oyunseverler, 72 kişi arasında birinci olarak kendilerini göstermeye çalışacaklar.

Geçtiğimiz yıl hayatımıza giren ve oyun sektöründe çok iyi bir ivme yakalamayı başaran Forza Horizon 4, popülerliğini bu yıl da devam ettirmekte. Ancak oyunun bazı dezavantajları bulunuyor. Özellikle sistem gereksinimlerinin yüksek olması ve fiyatın pahalılığı kullanıcıları rahatsız eden durumların başında gelmekte. Ancak oyuncular her şeye rağmen Horizon 4’ü tercih etmekten hiçbir şekilde rahatsızlık duymuyorlar.

Oyunun yönetim ekibi yapmış oldukları açıklama ile Forza Horizon 4’ün “The Eliminator” ismindeki yeni modunu kullanıcılara duyurdular. Ayrıca beyin takımı modun tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacağını açıkladı. Açıklamaların ardından kullanıcıları heyecanlandıran şey, hiç kuşkusuz battle royal modu oldu. Kısacası PUBG ve Fortnite’ta olduğu gibi sona kalma mantığı, aynı şekilde Forza Horizon 4’te de olacak.

The Eliminator, Forza Horizon 4’e Battle Royal Modunu Getiriyor

The Eliminator modu yani oyuncuların anlayacağı şekilde Battle Royale modu, 72 oyuncunun katılabileceği biçimde tasarlanmış durumda. Oyuncular bu kapsamda birbirlerini yarışlar sonucu eleyerek sona kalmaya çabalayacaklar. Ayrıca oyuncuların yegane amacı, en sona kalan yarışçı olarak modu kazanmak. Ayrıca mod üzerinde oyuncular, 1965 model Mini Cooper gibi araçları seçebilecek, belirli yükseltmeler yapabilecekler.

Oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunulacak Forza Horizon 4 Battle Royale Modunda 10 farklı seviye olacak. Kullanıcılar oyunun şekillenmesine göre çemberin içerisinde kalmaya çalışacaklar. Aslında burada da PUBG vari bir sistemden hasetmek mümkün. Toplam 12 aaraç kaldığında bitiş çizgisi oyun tarafından otomatik olarak belirlenecek. Tabii ki oyuncular birinci olmak için bitiş çizgisine en başta gitmeye çalışacaklar. Bir maç ise yaklaşık olarak 15 dakika sürece.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here