Google Pixel 4 Kutusunda Eksik Var

0
75

Google, yeni akıllı telefonu Pixel 4 ile ilgili beklenmedik bir hamle yaptı. Dünya devi şirket, kendinden beklenmedik bir şekilde, satışa çıkaracağı telefonun kutusundan kulaklığı çıkarttı. Normalde kulaklığın da olması ve cihazın kaliteli ses sisteminin tam olarak değerlendirilebilir olmasını sağlamak amacıyla kaliteli kulaklıklar üretiyordu. Söylentilere göre Google, cihazın fiyatının düşmesi için, kulaklığı kutuya koymaktan vazgeçti.

Google Pixel 4 Kutusunda Kulaklık Yok

Cihazın kutusuyla ilgili elde edilen duyumlara göre, sızan bilgiler doğrultusunda kulaklık olmadığı bilgisine ulaşılıyor. Hem bugüne kadar çok nadir rastlanan bir durum olması hem de kaliteli bir kulaklık bekleniyor olması nedeniyle müşterilerinin üzüleceği düşünülüyor.

Duyumlara göre Google hem kaliteli kulaklık satışlarını arttırmak hem de son derece yüksek maliyete sahip olan kulaklıklar nedeniyle cihazın fiyatının artmasını engellemek amacıyla kutuya kulaklık koymayacak. Bu durum teknoloji dünyasında özellikle akıllı telefon incelemesi yapan kişi ve kurumlar tarafından son derece yoğun eleştirilere neden olacaktır. Müşteriler de kutuda gelen parçalar arasında şarj cihazından sonra en çok kulaklığı kullanıyor.

Cihazın Dikkat Çeken Özellikleri

Google Pixel 4 cihazında özellikle 6 GB olarak tanımlanan bir RAM özelliği bulunuyor. Bu alanda verilerin işlenmesi açısından yeni dönem için son derece yeterli bir cihaz olması sağlanıyor. En dikkat çeken özellikleri arasında, 2800 mAh olarak belirlenen batarya kapasitesi yer alıyor.

Kamera için ise cihazın 16 Megapiksel arka telefoto kamerası ve arka kısmında ise 12 megapiksel olarak belirlenen kamerası bulunuyor. Ekran boyutu ise 5.7 inç şeklinde açıklandı, ekranla ilgili veriler arasında ise Full HD+ Ambient EQ teknolojisine uygun olduğu gibi detaylar yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here