Google Play 10 Ücretsiz Uygulamayı Tanıttı

0
91
Google Play 10 Ücretsiz Uygulamayı Tanıttı
Google Play 10 Ücretsiz Uygulamayı Tanıttı

Mobil cihazlarda Google Play tarafından düzenli olarak belirli uygulamaların hiçbir ücret ödenmeden indirilebileceği fırsatlar sunuluyor. Android işletim sistemine sahip cihaz sahipleri, aşağıda yer alan 10 uygulama arasında kendileri için en çok işe yarayacağını düşündüklerini indirebilirler. Toplam ücretleri,10 uygulamanın Google Play güncel fiyatları incelendiğinde 149 Türk Lirası olarak kayıtlara geçmiştir. An itibariyle 10’unu birden 0 Türk Lirası ile satın alma fırsatınız bulunuyor.

10 Uygulamanın Toplam Değeri 149 TL

Not alma programı olarak da tanımlanan OnSite Checklist – Quality & Safety Inspector ile hayatınızı çok daha kolay ve planlı hale getirebilirsiniz. Her türlü planlamayı son derece hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca Onsite Checklist ile planlarınızı fotoğraflar ve notlarla takvimde işaretleyebilirsiniz. Planlarınızı gerçekleştirebilmeniz için alarm kurabilir, iletişim bilgileri gibi detayları da ekleme olanağına sahip olabilirsiniz.

Hiçbir ücret almadan satın alabileceğiniz Idle Fishing Empire gibi oldukça kaliteli grafiklere sahip olan oyunlar da ücretsiz ürünler arasında yer alıyor. Tüm uygulamaların Türkçe ve İngilizce dil seçeneklerine göre kullanımlarını ayarlar bölümünden öğrenebilirsiniz. Ücretsiz uygulamalar arasında 3,09 Türk Lirası değerindeki HEXASMASH popüler oyunu da bulunuyor.

Bu Uygulamalar Kısa Süreliğine Ücretsiz

nBubble Pro – Notifications in bubble, QR and Barcode Scanner PRO, ElectroCalc PRO, OnSite Checklist – Quality & Safety Inspector, Motorsport Manager Mobile 2 uygulamaları tamamen ücretsizdir. Idle Fishing Empire – Fish Tycoon Clicker PRO, HEXASMASH Wrecking Ball Physics Puzzle, Mystic Guardian VIP : Old School Action RPG uygulamaları da ücret ödenmeden indirilebiliyor. Ayrıca Into the Void, MyLog – Diary + Notes + Pocket aplikasyonları için de hiçbir ücret ödemeksizin Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here