GTA 6 Resmi Olarak Ne Zaman Çıkacak?

0
78

GTA 6 uzun zamandır ne zaman çıkacağı konusunda çeşitli tartışmalar gündeme gelmişti. Ancak bu süreç içerisinde Rockstar Games tarafından konu hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak oyunun çıkış tarihi konusunda bazı gelişmelerin değerlendirildiği öğrenildi. Bir kullanıcı Rockstar Games Steam veritabanında bulunan aktivitelerden yola çıkarak bir incelemede bulunduğunu ifade etti. Araştırmalar sonucunda da bir tahminde bulundu.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

Oyun şirketi tarafından GTA 6 oyunun çıkış tarihi konusunda oldukça sessiz davranıyor. Bu konuda herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Oyun severler ise bu süreçte her adımı en ince ayrıntısına kadar takip etmeye devam ediyorlar. Özellikle yeni oyunun ne zaman çıkacağı konusunda her türlü ipucunu takip ettikleri belirlendi.

Bir oyun sever yaptığı değerlendirme sonrasında oyun şirketinin adımlarını takip ederek bazı bilgilere ulaştığını ifade ediyor. Ancak oyun severin yapmış olduğu tahmin pek çok kişi tarafından da mantıklı bir durum olarak kabul edildi. Bununla birlikte oyun şirketi tarafından GTA 6 oyununun tanıtımının gelecek aylarda yapılması bekleniyor.

Şirket şimdilerde GTA 6 üzerinde çalışmalar yapılıyor. Bakıldığı zaman tüm yarım kalmış projelerin tamamlandığı belirlendi. Son zamanlarda şirketin GTA 6 üzerine yoğunlaştığı ve oyunun çıkması için adeta geri sayımın başladığı ifade edildi. Aralık ayında GTA 5 oyunu üzerinde de önemli bir güncelleme yapılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here