Iphone 11 Türkiye Fiyatları Açıklandı!

0
74

Apple her sene geleneksel hale getirdiği yeni ürün tanıtımlarının ardından fiyatlarını açıklıyor. Önce ABD fiyatları gündeme gelirken ardından Türkiye için fiyatlar açıklanıyor. Türkiye fiyatları belirlenirken döviz kuru ve vergiler dahil pek çok ince detayın açıklanması bekleniyor. 10 Eylül tarihinde tüm dünyanın yakından izlediği bir yayın ile yeni Iphone modellerinin tanıtımı yapılmıştı. Bunun üzerine yetkililer 18 Ekim tarihinden itibaren yeni modellerin Türkiye’ye geleceğini duyurdu. Ancak Iphone 11 fiyatları hakkında herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Bu durum meraklıları tarafından büyük bir heyecanla bekleniyordu.

Fiyatlar Sızdırıldı

Bir satış firmasından alınan görüntüler basına sızdırıldı. İsmi verilmeyen satış firmasındaki fiyatlara göre pek çok yeni modelin fiyatları da görülüyor. Listenin doğru çıkması halinde Iphone 11 64 GB’lık versiyonunun 7.299 liradan satışa sunulması bekleniyor. 128 GB’lık modeli ise 7.749 lira olacak. Son olarak modelin 256 GB’lık modeli ise 8.599 liradan satışa sunulacak.

Iphone modelleri arasında en pahalı model olarak belirlenen Iphone 11 Pro Max fiyatları da açıklandı. 64 GB’lık modelinin 11.999 lira olması beklenirken 256 GB’lık modelinin 13.299 liradan satışa çıkması bekleniyor. Son olarak 512 GB’lık modeli ise 14.999 liradan satışa çıkarılacak. Ancak sızdırılan listedeki fiyatlar henüz onaylanmadı. Bu yüzden fiyatlar üzerinde değişiklik olması da muhtemel durumlar arasında yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here