Merakla Beklenen Red Dead Redemption 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

0
69

Konsol oyuncularının vazgeçilmezi olan Red Dead Redemption, yoğun istek üzerine PC için de satışa sunulmuştu. Ancak PC versiyonunda oluşan problemlerle gündeme gelen oyunda değişikliğe gidildi. Red Dead Redemption 2’nin kısa süre içerisinde Steam’de yer alması bekleniyor.

Bir açık dünya oyunu olan Red Dead Redemption 2, kısa süre içerisinde oyun severlerin ilgisini çekmeyi başardı. Özellikle PC versiyonunda oluşan sıkıntıların ardından Steam platformuna geçmeyi planlayan Rockstar, çıkış tarihini de takipçilerine duyurdu. Oyuncular, açıklanan tarihte Red Dead Redemption 2’yi Steam üzerinden indirebilecekler.

5 Aralık’ta Steam’den İndirilebilecek

Daha çok konsol odaklı çalışmalar yapan Rockstar şirketinin PC versiyonu için yaptığı hamle oyun severler tarafından memnuniyetle karşılandı. Gelen haberlere göre Red Dead Redemption 2, 5 Aralık’ta kullanıcılarla buluşacak. Oyun severler Steam üzerinden oyunu indirerek Steam’in imkanlarından da yararlanabilecekler

Büyük Satış Rakamların Ulaşmıştı

Bir konsol oyunu olarak piyasaya sürülen ve beklentileri karşılayan Red Dead Redemption 2, dünya genelinde milyonlarca oyuncuyu memnun etmeyi başarmıştı. Ancak PC versiyonundaki bazı görsel problemler oyuncuların eleştirilerine sebep olmuştu. Steam üzerinden tekrardan kullanıcılarla buluşacak oyunun bu sorunları kısa süre içerisinde gidermesi bekleniyor. Türkiye’de de pek çok oyun severin ilgiyle takip ettiği Red Dead Redemption 2, zevkli vakit geçirmek isteyenlerin vazgeçilmezleri arasına girmiş durumda.

Steam platforum ile 5 Aralık’ta buluşacak oyunun daha fazla satış rakamı elde edeceği düşünülüyor. Ayrıca oyun severler Steam aracılığıyla birlikte oynama deneyimini rahatlıkla yaşayabilecekler. Binlerce oyuna ev sahipliği yapan Steam platformunun bu bağlamda oyunu besleyeceği öngörülürken, ilerleyen günlerde Red Dead Redemption 2 ’nin akıbetinin belli olacağı gelen haberler arasında.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here