Netflix Artık Otomobillerde!

0
82

Tesla sürücüsüz ve elektrikli araç uygulamaları ile tüm dünya tarafından büyük bir merakla takip edilmeye devam ediliyor. Bu süreçte otomobiller için yeni yazılım güncellemeleri yayınladığını duyurdu. Araçlarda yeni bir dönemin başlaması için harekete geçerken bu sefer de Netflix için yeni bir hamle yaptığını duyurdu. Bu süreçte Tesla Netflix için harekete geçtiğini duyurdu.

Netflix Artık Araçlara Giriyor

Tesla tarafından yeni bir hamlenin yapılmasının ardından otomobillerde Netflix uygulamasının getirilmesi için çalışmalara başladığını açıkladı. Şimdilik sadece Tesla üzerinden uygulamanın getirilmesi bekleniyor. Ancak ilerleyen zamanlarda başka otomobil markalarında da düzenlemelerin yapabileceği ifade ediliyor. Tesla araç sürücülerine farklı deneyimler sunmaya devam ediyor.

Yazılım güncellemesinin ardından Netflix, Youtube ve Hulu uygulamalarının otomatik olarak Tesla araçlarına yüklenmesi bekleniyor. Ancak bu uygulamaların sorunsuz bir şekilde kullanılması bölgede uygulamaların kullanılabilirlik seviyesi ile alakalı bir durum olarak değerlendirilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here