Piyasanın En Küçük Telefonu Palm Türkiye’de

0
74

Palm, kredi kartı boyutunda ve son derece hafif olan akıllı telefon üreterek piyasadaki varlığını milyonlarca kişiye duyurmayı başardı. Özellikle sadece 70 gram ağırlığına sahip ve buna rağmen 3,3 inç boyutunda bir cihazın tasarlanmış olması, Türkiye’de binlerce kişinin ilgi göstermesini sağladı. Türkiye’nin de aralarında bulunduğu geniş bir bölgede satışa sunulan Palm’ın yeni cihazı için vergi ve KDV dahil fiyat da dikkat çekiyor.

Kredi Kartı Boyutunda 2999 TL

Palm tarafından üretimi gerçekleştirilen, yoğun ilgi gösterilen ve Türkiye’de de satışlarına başlanan yeni model için belirlenen fiyat 2999 Türk Lirası oldu. Vergiler ve özel olarak ilk dönem için satış ücretlerine yönelik yapılan indirimler, ilerleyen dönemde cihazın daha düşük fiyatlarla satışa sunulmasının önünü açıyor. Garanti uzatma ve kasko ile ilgili işlemler için ekstra ücret ödenmesi gereklidir.

Ağırlığı 70 Gram, Ekran Boyutu 3,3 İnç

Sadece kredi kartı boyutunda, cepte şişkinlik yaratmayacak ve kolaylıkla taşınabilir yapıya sahip olması için tasarımda her detay göz önünde bulundurulmuştur. Diğer markaların modellerinde olduğu gibi, cihazların ekran boyutlarına uygun bir şekilde ağırlıkla birlikte tuş kalibrasyonu için özel çalışmalar yapılmıştır.

Hem tuşların boyutları hem de ekranın metin alanından geri kalan kısım göz önünde bulundurularak tasarımın kaliteli olmasına özen gösterildi. Türkiye’de 2999 Türk Lirası ile satışa sunulan cihazın ekran boyutunun 3,3 olması ise kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği özelliklerinin başında yer alıyor.

Hoparlör ve kamerasının çekim kalitesi, cihazın yeni teknolojiye uygun ve fiyat performans itibariyle de uygun bir yapıya sahip olduğunu gösteriyor. Kullanıcıları tarafından da cihazla ilgili şarj veya kullanım sürecini olumsuz etkileyebilecek donanımsal problemle ilgili geri dönüş bulunmuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here