Pubg Mobile Oyununa 0.13.5 Güncellemesi Geldi

0
102
Pubg Mobile Oyununa 0.13.5 Güncellemesi Geldi
Pubg Mobile Oyununa 0.13.5 Güncellemesi Geldi

Mobil cihazlardan milyonlarca kişi tarafından oynanan Pubg Mobile oyunu, özellikle güncellemeleriyle oyuna eklenen silahlarla adını duyurmaya devam ediyor. Oyunun düzenli olarak geliştirilmesi, yüksek çözünürlüğü destekleyen uygulamada bilgisayardaki oyun keyfinin elde edilmesi destekleniyor.

Açık haritada tüm oyuncular tarafından yüksek çözünürlükle, birinci olma hedefiyle onlarca kişinin atıldığı haritada kısa sürede silahların ve teçhizatların toplanması gerekiyor. Her bir oyuncunun uçaktan paraşütle atladığı oyunda, birinci olmak için saklanmaları veya rakiplerini teker teker alt etmeleri gerekiyor.

Beta Versiyonda Grafik İyileştirmeleri Yapıldı

Beta versiyonu için düzenli olarak güncellemeler yapılan, oyunun performansında ve verilerin kontrolünde güncelleme elde edilmesi sağlanan grafik düzenlemeleri yapıldı. “Ayarlar” bölümünde yer alan “Grafikler” butonuna tıkladığınızda kare hızını istediğiniz şekilde düzenleyebileceğiniz güncellemeler eklendi.

An itibariyle 50 milyon aktif oyuncusunun yer aldığı bilinen mobil oyun, milyonlarca cihaz için kısa süreli güncelleme amacıyla durduruldu. Görüntü kalitesindeki yeniliklerin ve performansın artırılması hedeflenirken, ayrıca oyuna bir adet makineli tüfek eklendi. Mobil cihazlarda beta olan Pubg için 0.13.5 versiyonu yayınlandı.

Oyuna PP – 19 Makineli Tüfeği Eklendi

Oyunun 0.13.5 versiyonuyla birlikte, mobil cihazlardan oynanışı çok daha çeşitli hale getirecek olan PP – 19 silahının güncel versiyona eklenmesi sağlandı. Güncellenen versiyonda sadece bir mermisiyle 35 hasar verebilecek şekilde tasarlanan silaha an itibariyle tüm oyuncular tarafından yoğun ilgi gösterileceği düşünülüyor.

Oyunda yer alan UMP silahındaki gibi, benzer bir atış gücü ve performansla kullanıma uygun olması için düzenlemeler yapıldı. Nişan alma kolaylığı, çeşitli gizli konutlarda her haritada yer alan silahlar arasında bulunuyor. 9mm mermi kutusunun yeterli olacağı silah için özellikle ateş hızı diğer silahlara kıyasla çok yüksek değerlerde tutulmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here