Tesla Cybertruck’ın Hareket Halindeki Videosu Yayınladı

0
74

Tesla Cybertruck rüzgarı bitmek bilmeden devam ediyor. Elon Musk’ın yaptığı muhteşem tanıtımla görücüye çıkan araç, bu kez de Amerika sokaklarında hareket halindeyken görüntülendi.

Ünlü motor şirketi Tesla, kısa bir süre önce Cybertruck modelini görücüye çıkartmıştı. Şirketin CEO’su Elon Musk’ın tanıtımını yaptığı araç bu sefer de hareket halinde görüntülendi. Tesla’nın genel merkezine yakın bir konumda hareket halindeyken kameralara alınan aracın ayrıca gün ışığında nasıl göründüğü soruları da cevaplanmış oldu. Şirketin aracı denemek için sürüşe çıkardığı düşünülüyor.

Amerika’da ve tüm dünyada Tesla fırtınası esmeye devam ediyor. Tasarımı ile birçok kişinin eleştirdiği ancak büyük bir kesimin de beğendiğini ifade ettiği CyberTruck aracının görücüyle çıkmasının ardından şimdi de trafikte görülmesi olay oldu. Özel bir twitter hesabından paylaşılan video milyonlarca kişi tarafından izlenirken videoda Cybertruck’ın arkasında Tesla Model X’in aracı takip ettiği görülüyor.

Şimdiden 200 Bin Sipariş Aldı

Tanıtımının ardından tüm dünyada büyük yankı uyandıran Tesla Cybertruck, 2021 yılında trafikte olacak. Daha şimdiden 200 bin sipariş alan aracın ilerleyen süreçte daha fazla talep göreceği öngörülmekte. Tesla Motors’un CEO’su Elon Musk tarafından tanıtılan ve tasarımı ile pek çok kişiyi şaşırtan aracın farklı özellikleri dikkat çekiyor. En büyük rakibinden daha güçlü motoru ve zırhlı yapısı ile beğeni kazanan aracın kısa sürede hızlanması da müşterileri cezbediyor.

Tasarımı Tartışma Konusu Olmuştu

Aracın kübik tasarımı pek çok kişinin tepkisini çekmişti. Ayrıca bir kesim de Tesla Motors ’a destek vererek tasarımın geleceği yansıttığını ifade etmişlerdi. Aracın ilerleyen günlerde nasıl bir yankı uyandıracağı ve insanların alışıp alışmayacağı tabii ki merak ediliyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here