Bedava İnternet – Güncel Hediye İnternet Fırsatları Tüm Operatörler

0
6906

Bedava internet alarak sizde sanal dünyadan mahrum kalmayın. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hediye internet fırsatlarını sizlere sunarak nasıl yararlanabileceğiniz konusunda bilgiler aktarmak istiyoruz.

Hangi operatörü kullanırsanız kullanın operatörler tarafından sunulmakta olan pek çok farklı fırsattan yararlanarak bedava internet kazanabilirsiniz. Firmalar genellikle kendi ürünlerini tanıtmak ve promosyon için hediye internet kampanyaları yaparak sizleri memnun etmektedir.

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell bedava internet fırsatları arasında pek çok seçenek yer alıyor. Günlük ve aylık 10 GB bedava internet alabileceğiniz yöntemleri sizlere aktarmak istiyoruz. Turkcell hediye internet almanın yolları ise şu şekilde;

Turkcell 10 GB İnternet

Turkcell bedava internet almak için öncelikle iki yöntemden biri Dijital Operatör içerisinde yer almakta olan Salla Kazan sistemi. Bu sistemi kullanarak Haftalık 10 GB bedava internet alabilirsiniz. Alacağınız interneti kendiniz kullanabileceğiniz gibi iki katı olacak şekilde Turkcell’li arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz.

Turkcell Yaani kampanyası kapsamında da bedava internet dağıtıyor. Yaani uygulamasını desteklemek ve daha fazla kullanılmasını sağlamak amacı ile Yaani arama motorundan 20 sorgu yapmanız durumunda 10 GB hediye internet veriyor.

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone bedava internet kampanyalarını takip ederek sürekli olarak hediye internet alabilir ve ek ücret ödemeden ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Vodafone 10 GB İnternet

Vodafone 10 GB internet kampanyaları arasında ilk sırada arkadaşlarını getiren kişilere 10 GB aylık bedava internet veriyor. Her ay düzenli olarak bir arkadaşınızı Vodafone’a davet ettiğiniz takdirde bu hediye internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Eğer 26 yaş altında iseniz Vodafone İnternet Avcıları oyunu sayesinde devamlı olarak 10 GB bedava internet alabilirsiniz. Hemen Vodafone uygulamasını indirin ve internet fırsatından yararlanın.

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet kampanyaları pek çok operatörde olduğu gibi aynı. Ancak aşağıdaki iki yöntem Türk Telekom’un sürekli olarak bedava internet almanızı sağlayacak özellikleri arasında yer alıyor.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom hat sahipleri 10 GB internet almak için devamlı fatura ödemesi yapabilirler. Otomatik ödeme yapmanız durumunda bundan faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli ödeme noktalarından minimum 30 TL yükleme yaparak 10 GB İnternet kazanabilirsiniz.

Selfy uygulamasını indirerek 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Hemen uygulamayı indirin ve her ay düzenli olarak 10 GB bedava internet kazanın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here