Xiaomi 66w Hızlı Şarj İçin Atakta

0
82

Dünya devi telefon şirketlerine kafa tutan ve pazarda iyi bir yer edinen Xiaomi, şimdi de 66w hızlı şarj için kolları sıvadı. Telefon şarj süresini minimuma indirmeyi planlayan şirketin başarılı olacağı öngörülüyor.

Xiaomi, 2019’da tanıttığı yeni telefonların 30w ve 40w şarj olabileceklerini ifade etmişti. Çalışmalarını hızlı şarj üzerine yoğunlaştıran şirketten bir hamle daha geldi. Xiaomi¸ 66w hızlı şarj olacak ve 15 dakika içerisinde tamamen dolu konuma gelen telefonları 2020’de görücüye çıkarmayı planlıyor. Ayrıca telefonlarda 5G teknolojisinin de olacağı ifade edilmekte.

Xiaomi 66w 5G Telefon İle Gündem Olacak

Apple ve Samsung gibi büyük telefon şirketlerini geride bırakmak için çalışmalar yapan Xiaomi, 5G teknolojisine sahip olan ve 66w hızlı şarj özelliğini barındıran telefonlarını 2020’de kullanıcıları ile buluşturmayı planlıyor. Yeni telefonun 15 dakikada şarj olacağı ve kullanıcıları büyük bir dertten kurtaracağı da ifade edilmekte. Tabii ki rakip şirketlerden bir hamle gelmezse Xiaomi’nin bu atağının pazar payını ele geçirmek için oldukça sağlam olacağını belirtmek mümkün.

Model İlerleyen Günlerde Tanıtılacak

Xiaomi, şirket politikası gereği hızlı şarja her zaman önem veriyor. Tabii ki bu durum firma açısından önemli bir avantaj. Çünkü şarj süresini kısa tutmak isteyen kişilerin ilk tercihleri bu nedenle Xiaomi olmakta. 66w teknolojisiyle üretilecek adaptörler tarafından şarj edilecek cihazın ilerleyen günlerde tanıtılması ve kullanıcılara sunulması bekleniyor.

66w hızlı şarj özelliğine sahip olan cihazların ardından Xiaomi’nin farklı şarj sistemleri için hareketeD geçtiği konuşulmakta. Dolayısıyla ilerleyen günlerde şirketin bu konuda attığı adımlar çok daha net bir biçimde ortaya çıkacak. Dünya devi olma yolunda ilerleyen Xiaomi’nin yeni modeli şimdiden merak ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here