Yeni AKG N700NC Kulaklık İncelemesi

0
96
Yeni AKG N700NC Kulaklık İncelemesi

Kulaklıklar arasında hem en yenilerden bir tanesi olması hem de fiyat performans incelemesinde başarılı sonuçlar vermesi nedeniyle AKG N700NC olumlu yorumlar alıyor. Kutusunu teslim aldığınızda karşınıza çıkacak parçalar arasında sert bir taşıma çantası, microUSB ile şarj edilebilmesini sağlayan şarj kablosu ve 3,5 mm kabloya yer veriliyor. Ayrıca kulaklığın kullanım sürecinde tüm malzemelerin taşınması için çanta hem dayanıklı materyallerden imal edilmiş hem de her parçaya uygun yer bulunuyor.

Dış Ortam Sesi Tamamen Yalıtılmış

Dış ortam sesinin yalıtılabilir olması için AKG N700NC isimli modelde özellikle akıllı ortam teknolojisinden yararlanılıyor. Bu teknolojiyle birlikte, bir süre boyunca cihazda herhangi bir komut girilmediği taktirde kendiliğinden kapatma işlemi gerçekleştiriliyor. Film izlerken bir ortamdaki sesleri duymak isteyip istemediğinize tamamen siz karar vermiş oluyorsunuz. Cihaz takılıyken düşük sesle film izleyebilir veya müzik dinleyebilirsiniz. Dış ortamdaki sesleri duymamak için sesi sonuna kadar açmanız gerekmiyor.

En çok sorulan soruların başında gelen terleme yapıp yapmadığıyla ilgili incelemede, uzun süre boyunca takıldığında aşırı terlemeye sebep olmadığı tespit edilmiştir. Ayrıca kulaklığın çok uzun süre takılı durması halinde bağ ağrısı yapması gibi bir durum da söz konusu değildir. Sesin çok yüksek olması ve uzun süre dinlenmesi ise,dış ortam sesi tamamen kesildiği için pek önerilmiyor.

20 Saat Batarya Ömrü Bulunuyor

Kulaklığın tek şarjla birlikte 20 saat kullanıma uygun olacak şekilde batarya ömrüne sahip olması sağlandı. Bu sayede kesintisiz olarak şarkı dinleme ve film izleme girişimlerinde sürekli şarjda takılı durması veya her saat başı şarj edilmesi gerekmiyor. Tamamen gürültünün ortadan kaldırılmasını sağlayan, dış ortamdan gelen tüm seslerin yalıtılmasını destekleyen tasarımı ise en çok ilgi gören özellikleri başında geliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here