Youtube Music 5 Milyon Müziğe Videolarını Ekledi

0
96

Youtube Music, Spotify ve Apple Music gibi platformların rakibi olarak bir süredir dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılmaya devam ediliyor. Bu platformda yer alan toplamda 5 milyon adet müzik için, arma yapıldığında ulaşılabilecek tüm şarkılar üzerinden eş zamanlı olarak ses ve görüntü kaydı yapıldı. Bu sayede şarkıları dinlerken artık eğer isterseniz direkt olarak program bünyesinde, o şarkıyla eşleştirilmiş olan orijinal videosuna erişme fırsatına da sahip olacaksınız.

5 Milyon Müzik Artık Videolu Haliyle Yayınlanıyor

Youtube tarafından yapılan açıklama, Youtube Music hesabı bulunan milyonlarca kişi tarafından sevinçle karşılandı. Toplamda 5 milyon adet tekil şarkı için Youtube bünyesinde yer alan orijinal klipleri de dahil olmak üzere tüm video verileri göz önünde bulundurularak güncelleme yapıldığı açıklandı. Bu açıklamayla birlikte programa giriş yapan kullanıcılar, dinledikleri pek çok şarkının kliplerine de hiçbir ekstra ücret ödemeden ulaştılar.

Aylık 13,99 Türk Lirası İle Üyelik Yapılabiliyor

Aylık ödemeleri bulunan Youtube Music programı, müşterilerine 13,99 Türk Lirası gibi ortalama bir ücret karşılığında hizmet veriyor. Yedi gün yirmi dört saat boyunca kullanıma uygun, çok yüksek şarj tüketen bir yapıya sahip olmayan programlardan bir tanesi olması nedeniyle yoğun ilgi görüyor. Özellikle sadece ses halinde şarkıyı dinleyebileceğiniz gibi, doğrudan videoyu izlerken şarkıyı dinlemek istediğinizde de bu fırsattan anında faydalanabiliyorsunuz.

Hangi şarkıyı seçtiğinize bağlı olarak, müziğin ana ekranında “Şarkı” ve “Video” butonlarının yer alması gerekecektir. Sadece “Song – Şarkı” butonu bulunuyorsa, bu durumda o şarkının henüz videosunun sisteme eklenmediği anlaşılıyor. Eğer seçmiş olduğunuz şarkının bir video kısmı bulunuyorsa, butona tıkladığınızda, hesabınız üzerinden o şarkıyı videolu olarak da dinleyebiliyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here